زغال لیمو مشتریان بسیاری دارد چون نسبت به سایر محصولات دارای مشخصه های ظاهری خاص است. به عنوان مثال زغال های لیمو از همان ابتدا دارای بوی مطبوع هستند و این مسئله باعث تفاوت قابل توجه آن با سایر محصولات در بازار می شود. به دلیل انتشار بوی مطبوع هنگام سوختن این نوع زغال، بسیاری از افراد خواستار تهیه این نوع زغال می باشند.

در انتخاب و خرید زغال لیمو باید به نوع مصرف خود توجه کنید چون نحوه استفاده از آنها و همچنین ماندگاری حرارت آنها تأثیرگذار می باشد. مجموعۀ سالار سوز جنوب در لیست محصولات خود، اقدام به فروش زغال لیمو در ابعاد متفاوت می نمایند.

سفارش بهترین زغال لیمو

در نتیجه به سهولت می توانید بهترین زغال را برای تأمین آتش استعمال دخانیات، پخت و پز و مواردی از این قبیل خریداری نمائید. لازم به ذکر است که قیمت زغال لیمو به کیفیت چوب به کار رفته و نوع آن بستگی دارد. با توجه به اینکه تولید کنندگان متعددی در زمینه تولید ذغال لیمو فعالیت می کنند، در نتیجه فروش زغال لیمو با کیفیت های متفاوت در سطح بازار اتفاق می افتد. با انتخاب و  خرید ذغال لیمو مناسب، آتش با شعله و حرارت بیشتر در اختیار خواهید داشت.

بنابراین در زمان تأمین زغال کبابی، زغال قلیان، زغال سفره خانه ای و ... به کیفیت ذغال توجه نمائید. با تهیه زغال لیمو مرغوب، مدت زمان بیشتری می توانید از گرما و حرارت زغال استفاده کنید و در عین حال دارای خاکستر کمتری می باشد. بدین ترتیب هنگام تأمین زغال برای مصارف خود، می توانید از طریق مجموعۀ سالار سوز جنوب با اطمینان خاطر، زغال لیمو درجه یک با ماندگاری بالا خریداری کنید. لازم به ذکر است که توسط این مجموعه معتبر می توانید با اطمینان خاطر، انواع ذغال لیمو با بسته بندی کارتنی و وزن 10 کیلویی به صورت اینترنتی خریداری کنید.

 سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 49
نمایش همه
علاقه مندی ها ()