سختی گیر رزینی تجهیزی است که در تصفیه سازی آب از آن استفاده می شود. در درون سختی گیر رزینی ، از سیلیس و رزین های تبادل یونی استفاده شده است. آب دارای سختی است و آب سخت دارای املاح کلسیم و منیزیم است که این املاح بیشترین سختی آب را تشکیل می دهند. در سختی گیر رزینی آب با استفاده از رزین های تبادل یون به آبی نرم تبدیل می شود. سختی گیر رزینی FRP یکی از انواع سختی گیر های رزینی است که برای موتورخانه خانگی و صنعتی در نوع فلزی و فایبرگلاس مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت اطلس آب از مراکز عرضه کننده ی سختی گیر رزینی است که انواع سختی گیر رزینی با کیفیت را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماید. فروش سختی گیر رزینی FRP توسط این مجموعه در نظر گرفته شده است.

سختی گیر رزینی آب

سختی گیر رزینی سیستمی است که دارای ورودی و خروجی آب است و در داخل این سیستم ، فرایندی صورت می گیرد تا بتواند سختی آب را حذف نماید. در واقع اجزای سختی گیر رزینی را می توان شامل مسیر ورودی ، تخلیه شستشو ، آب نمک ، احیا و بک واش و خروجی دانست. آب سخت، آبی است که دارای یون های کلسیم و منیزیم می باشد. غلظت بالایی از این یون ها موجب سختی آب می شود. آب سخت و استفاده از آن در تجهیزات در صنعت موجب ایجاد رسوب و آُسیب به تجهیزات می شود به همین دلیل پیش از استفاده از آب در صنعت از سختی گیر رزینی استفاده می شود. استفاده از سختی گیر رزینی موجب رفع چنین مشکلاتی می شود.

برای خرید سختی گیر رزینی مانند خرید سختی گیر رزینی FRP   از طریق سایت مجموعه ی اطلس آب می توانید بهترین سختی گیر رزینی و سایر تجهیزات تصفیه آب را تهیه کنید.

 

   شرکت اطلس آب 

    آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

     ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 40
نمایش همه
علاقه مندی ها ()