ریموت کنترل جرثقیل جزء دستگاه‌های پرکاربرد در صنعت محسوب می گردد. در واقع هر جایی که شاهد کاربرد جرثقیل برای جابجایی اجسام سنگین باشید، قطعاً شاهد کاربرد و نیاز به خرید ریموت کنترل جرثقیل نیز هستید. هدف از بکارگیری این دستگاه، تسریع زمان حمل کالاها در محیط انباری، فروشگاه ها، اسکله، بنادر، ایستگاه های قطار، فرودگاه ها و ... می باشد. گروه تجهیزات افرا مبتنی بر تقاضا و نیاز بازار، کسب و کار حرفه‌ای خود را در زمینه واردات و فروش ریموت کنترل جرثقیل تأسیس نموده است.

مزایای کاربرد ریموت کنترل جرثقیل

در نتیجه صنایع مختلف متناسب با نوع جرثقیل که در اختیار دارند، می توانند خرید ریموت کنترل جرثقیل را از میان مدل‌های زیر انجام دهند:

  • ریموت کنترل جرثقیل ساده
  • ریموت کنترل جرثقیل دیجیتال
  • ریموت کنترل جرثقیل هوشمند

لازم به ذکر است که هر دسته بندی شامل مزایا و معایب خاص هستند، بدین وسیله متناسب با نیاز می توانید بهترین ریموت کنترل جرثقیل ساگا را از طریق گروه تجهیزات افرا خریداری نمائید. اکثر انواع ریموت کنترل تجهیز به صفحه نمایشگر دیجیتالی هستند که باعث راحتی کاربرد دستگاه می گردد. در حالت کلی، بکارگیری فناوری و سیستم هوشمند در طراحی و ساخت ریموت کنترل های جرثقیل باعث صرفه‌جویی در هزینه و همچنین زمان جابجایی کالاها در صنایع مختلف می شود. با آگاهی نسبت به موضوعات این چنینی، راحت‌تر می توانید تصمیم‌گیری نسبت به انتخاب مدل بگیرید. مدل های مختلف ریموت کنترل جرثقیل قابلیت ثبت برنامه ریزی را دارند و به نوعی کلیه حرکات مختلف جرثقیل را بر روی سیستم هوشمند خود ثبت می کند.

قیمت ریموت جرثقیل مبتنی بر مدل، میزان برد، فناوری، نوع امکانات و برند تعیین می گردد. در نتیجه متناسب با هزینه اختصاص یافته، مدل دستگاه جرثقیل، متراژ فضای جابجایی کالاها، شرایط محیطی و مدت زمان کاربری دستگاه می توانید بهترین ریموت کنترل را برای مصارف خود خریداری نمائید.

آدرس: تهران - اشرفی اصفهانی شمال به جنوب - بعد از پل همت - خیابان 22 بهمن - خیابان نیک زارع - کوچه خانبابایی شرقی - پلاک 8 - واحد 38

تلفن ثابت: 02144894881

تلفن همراه: 09223825760

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 45
نمایش همه
علاقه مندی ها ()