طرح توجیهی نوعی راهکار مفید و پیشگیرانه برای آغاز پروژه های ناموفق به شمار می رود. این چنین متناسب با پروژه ای که قصد راه اندازی آن را دارید، می توانید سرمایۀ مورد نیاز خود را بدون دغدغه جذب نمائید. علاوه بر آنکه بایستی اقدامات اولیه نسبت به گرفتن جواز تأسیس از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها انجام دهید و به همین دلیل تهیۀ طرح توجیهی ضرورت دارد. نگارش انواع طرح توجیهی  به عنوان سندی آماده از آیندۀ کسب و کار و پروژۀ شما محسوب می گردد. این چنین جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و خرید طرح توجیهی متناسب با نوع کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید، می توانید از تجربیات و دانش گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا بهره مند گردید.

آینده نگارش طرح توجیهی

با گردآوری گزارشات طرح توجیهی، دورنمایی احتمالی از بازار محصول و نوع خدماتی که قصد ارائه آن را دارید، بدست می آورید. در واقع مطالعات اقتصادی طرح و وضعیت مالی طرح سرمایه گذاری شما که در آینده قرار است رخ دهد، به تصویر کشیده می شود. کارشناسان متخصص در زمینۀ مطالعات مالی و اقتصادی، با استفاده از نرم افزارهای مخصوص می توانند به بررسی، تجزیه و تحلیل حرفه و نوع سرمایه گذاری شما بپردازند. این چنین با دید وسیع می توانند شما را در مسیر سرمایه گذاری که قصد انجام دادن آن را دارید، راهنمایی کنند. بدیهی است، صرف هزینه برای خرید طرح توجیهی مانند طرح توجیهی باغ پسته ، به میزان قابل توجهی می تواند گویای آیندۀ فعالیت شما محسوب گردد.

اگر قصد راه اندازی هر نوع کسب و کار و شغلی را در شاخه های کشاورزی، اقتصادی، پزشکی، تولید مواد غذایی، راه اندازی گلخانه، تولید محصولات پروتئینی، ساختمانی، عمرانی و ... دارید، تهیه طرح توجیهی بهتر می تواند مسیر موفقیت را برای شما مشخص نماید. بدیهی است، متناسب با نیاز و نوع سرمایه گذاری که قصد انجام دادن آن را دارید، از تخصص مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع برای دریافت مشاوره، برنامه ریزی مالی و أخذ طرح توجیهی استفاده نمائید.

گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا 

آدرس : تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 48
نمایش همه
علاقه مندی ها ()