شارژ کپسول آتش نشانی نیاز به ابزارآلات و دستگاه مخصوص دارد که توسط اپراتورهای مجرب انجام می پذیرد. پارامترهای متعددی در نحوۀ اجرای شارژ کپسول آتش نشانی وجود دارد که بایستی از سوی دارندگان این نوع کپسول در نظر گرفته شود. از جمله مشکلات و معایب احتمالی کپسول های آتش نشانی می توان به خراب شدن فشار سنج، ضامن شیر، نازل یا شیپورک، لوله ها و متعلقات آن اشاره نمود. علاوه بر آنکه ممکن است یکبار از کپسول آتش نشانی استفاده شده باشد و این مسئله می تواند باعث کاهش عملکرد کپسول حین استفادۀ مجدد گردد. در نتیجه به صورت دوره ای بایستی وضعیت سالم بودن و شارژ کپسول آتش نشانی مورد بررسی قرار گرفته شود. خدمات ایمنی آتش گریز تهران با تأمین دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک توانسته اند مجموعۀ خود را در حوزۀ  خدمات شارژ کپسول آتشنشانی  آماده سازی نمایند.

اجرای شارژ کپسول آتش نشانی با دستگاه های پیشرفته

حوادث آتش سوزی به هیچ عنوان فردی را آگاه نمی کند و به همین دلیل، تجهیز نمودن امکان مختلف به کپسول آتش نشانی لازم و ضروری می باشد. از آنجایی که برخی از انواع کپسول آتشنشانی دارای قابلیت شارژ کردن هستند. بدین ترتیب توصیه اکید بر این داریم که دارندگان کپسول بایستی به صورت دوره ای، مدت زمان اعتبار آنها را چک نمایند و در صورت منقضی شدن و یا نزدیک شدن به تاریخ انقضاء بایستی نسبت به شارژ کپسول آتش نشانی اقدام نمود.

کپسول آتش نشانی به عنوان یکی از وسایل کاربردی برای اطفاء حریق به شمار می رود که بایستی همواره نسبت به سالم بودن آن اطمینان حاصل نمائید. در حال حاضر جهت شارژ کپسول آتش نشانی می توانید به مراکز معتبر و شناخته شده در این حوزه مراجعه نمائید. هم اکنون توسط مرکز خدمات ایمنی آتش گریز تهران اجرای شارژ کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن، هیدروژن، بیوورسال، کف و ... صورت می پذیرد. جهت اطلاع از هزینۀ خدمات شارژ کپسول می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

خدمات ایمنی آتش گریز تهران 

آدرس: تهران - حسن آباد - خیابان وحدت اسلامی - جنب پمپ بنزین - ابتدای کوچه شهید ارزانی

تلفن تماس: 02166963703

تلفن همراه: 09194177197 - 09120732013 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 68
نمایش همه
علاقه مندی ها ()