به طور کلی خرید کوپلینگ لاستیکی را می توانید از طریق شرکت کیهان افزار زاگرس انجام دهید چون این مجموعۀ معتبر به صورت تخصصی در زمینۀ فروش کوپلینگ و متعلقات جانبی آن فعالیت می کنند. کاربرد مشهود کوپلینگ لاستیکی را می توانید در پروسۀ ساخت تجهیزات مکانیکی همچون ماشین آلات و دستگاه های صنعتی در صنایع مختلف مشاهده نمائید. هدف از طراحی کوپلینگ لاستیکی، اتصال دو محور به یکدیگر می باشد، تا بدین ترتیب بتوانند شرایط را برای راه اندازی یک سیستم حرکتی فراهم آورند.

خرید کوپلینگ لاستیکی در ابعاد و طرح متفاوت

در واقع قطعات شفت به تنهایی قابلیت کار کردن را ندارند و به همین دلیل از ویژگی های قطعات کوپلینگ استفاده می شود. در نتیجه مهندسین متناسب با نوع تجهیزاتی که قصد طراحی و ساخت آنها را دارند، می توانند نسبت به خرید کوپلینگ لاستیکی و یا لاستیکی و فلزی تصمیم بگیرند. در واقع شاخص های متعددی منجمله میزان حرارت موجود در پیرامون قطعه، حداکثر نیروی گشتاو و قدرتی که بایستی تولید شود، در انتخاب نوع کوپلینگ تأثیرگذار می باشد. البته ارتباط مستقیم با نوع شفت و میزان ارتعاشات و ضربات وارده از سیستم متحرک دارد.

از ویژگی های شاخص کوپلینگ لاستیکی می توان به انعطاف پذیری بالا برای انتقال نیروی دورانی اشاره نمود. به عبارتی هنگامی که میزان گشتاور انتقالی بیش از حداکثر گشتاور مجاز باشد، امکان خرابی کوپلینگ لاستیکی و یا لاستیکی وجود خواهد داشت. در نتیجه هنگام انتخاب کوپلینگ لاستیکی بایستی توجه کافی نسبت به چگونگی ایجاد ارتعاشات در سیستم و همچنین میزان قطر شفت داشته باشید.

در حال حاضر  فروش کوپلینگ لاستیکی همچون نوع فلزی و لاستیکی در طرح و سایزهای متفاوت صورت می پذیرد. بدین ترتیب متناسب با سیستم های مکانیکی مختلف، راحت تر می توانید نوع کوپلینگ را برای انتقال نیروی گشتاور و قدرت وارده انتخاب نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کوپلینگ لاستیکی می توانید با دفتر فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس حاصل فرمائید.

 شرکت کیهان افزار زاگرس  

آدرس : تهران - شاد آباد - خیابان 17 شهریور - تقاطع بلوار طاووس - مجتمع تجاری آوا جنرال - راسته ی خیام - واحد 453

ایمیل: keyhan.afzar@gmail.com

شماره تماس : 09392154719 - 09169005031                  

فکس : 40669296-021

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 65
نمایش همه
علاقه مندی ها ()