طرح توجیهی یک راهکار مناسب برای بررسی جوانب مختلف یک کسب و کار می باشد. لازم به ذکر است که افراد مختلفی بر روی حوزه های متفاوت سرمایه گذاری می کنند و این مسئله باعث می گردد تا بیشتر به جوانب مختلف در این حوزه بپردازیم. در واقع تهیۀ  انواع طرح توجیهی در دسته بندی و بخش های مجزا صورت می پذیرد. به عنوان مثال برخی از عناوین مرتبط به نگارش طرح توجیهی عبارتند از :

  • معرفی نوع سرمایه گذاری و عنوان پروژه
  • بررسی میزان سرمایه اولیه
  • در صورت لزوم، چگونگی تأمین بودجه از بانک
  • بررسی نوع محصول و میزان قیمت کالا در بازار
  • میزان تقاضا برای دریافت خدمات و محصول تولید شده در بازار
  • مدت زمان اجرای پروژه و هزینۀ کل عملیات
  • زمان دست یافتن به سود خالص

هزینۀ طرح توجیهی کسب و کار

گروه مشاوره و برنامه ریزی مطصا با اتکاء به مهندسین خبره و اساتید دانشگاه های معتبر، قادر به گردآوری طرح توجیهی کسب و کار و ارائه خدمات مشاورۀ تخصصی در این حوزه می باشند. بدین ترتیب افرادی که تا کنون تجربۀ سرمایه گذاری در خصوص اجرای پروژۀ کسب و کار ندارند، می توانند از نتایج گزارشات طرح توجیهی با عناوین آماده و یا سفارشی بهره مند گردند. بخشی از مطالب مرتبط به طرح توجیهی اختصاص به بررسی محصول در بازار دارد. در واقع نکتۀ طلایی که اینجا مطرح می شود، معرفی دقیق محصول و یا نوع خدماتی است که سرمایه گذار قصد ارائه آن را به شوندگان دارد. به طور دقیق، بایستی منطبق بر جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری باشد.

هزینه طرح توجیهی بر اساس نوع مطلب تعیین می گردد. در واقع هزینه طرح توجیهی اختصاصی مانند طرح توجیهی پرورش ماهی خاویار نسبت به یک سری موضوعات مشخص، متفاوت می باشد. بنابراین در خصوص کسب اطلاعات دقیق درباره چگونگی دریافت گزارشات طرح توجیهی برای سرمایه گذاری می توانید با مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع تماس حاصل فرمائید.

مهندسین مشاور طرح ریزی صنایع (مطصا)

آدرس : تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 71
نمایش همه
علاقه مندی ها ()